Vážení fanoušci kryptoměn, nadšenci, kryptomaniaci i Vy, kteří se o kryptoměnách chcete prostě jen něco více dozvědět, pro Vás všechny pořádáme konferenci CryptoNight 2021. Konference bude jedinečná panelovou diskuzí, kde se střetnou často protichůdné názory od Bitcoin maximalistů, altcoinerů, právníků a investičních specialistů. Nebudou chybět ani přednášky od odborníků, kteří s kryptoměnami a blockchainem pracují dnes a denně. K příjemnému sledování si můžete vychutnat tematické drinky a skvělý catering!
Datum a čas: 25. 8. 2021 18:00 – 22:00
Místo: Mendelova Univerzita v Brně, Pavilon Q (mapa)
Cena: 150 Kč
Cena zahrnuje:
- Vstup na přednášky a panelovou diskuzi
- Tematický welcome drink od Úplně Všude dle Vašeho výběru, který vznikl speciálně pro tuto akci. Jejich názvy a složení naleznete níže. Volbu drinku, který preferujete provedete při registraci.
- Drobné občerstvení během večerního networkingu
Registrace
Aktuálně probíhá druhá vlna registrace s ukončením do naplnění kapacity. Nákup vstupenky již nezahrnuje tematický welcome drink a občerstvení.
Program
17:30 – 18:00 – Otevření areálu a registrace účastníků
18:00 – 18:10 – Úvodní slovo – Ondřej Mikulčík, CTIT
18:10 – 18:40 – Blockchain v praxi – Jiří Kobelka, Tatum
18:45 – 19:15 – Proč decentralizované burzy porazí ty centralizované – David Rakušan, Rockaway Blockchain Fund
19:15 – 19:30 – Refreshment break
19:30 – 20:30 – Panelová diskuze: Kryptoměny a blockchain z různých úhlů pohledu:
- Pohled Bitcoin maximalisty a ekonoma – Dominik Stroukal, Platební instituce Roger, a.s., Vysoká škola CEVRO Institut
- Pohled altcoinera – Jakub Jedlinský, Altlift, s.r.o
- Pohled ekonoma – Lukáš Kovanda, TRINITY BANK a.s.
- Pohled právníka se zkušenostmi v oblasti kryptoměn – Lumír Schejbal, SCHEJBAL&PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
- Pohled regulátora – Vojtěch Belling, ČNB – Ředitel sekce regulace a mezinárodní spolupráce
20:30 – 21:45 – Networking s drobným občerstvením
21:45 – 22:00 – Závěrečné slovo a rozloučení
Vyhrazujeme si právo program z organizačních důvodů (nemoc speakera apod.) upravit.
Speakeři
Ondřej Mikulčík
Ondřej pracuje v Asociaci pro komunikační nástroje a internet věcí jako FinTech projektový manažer. Je spoluautorem strategického dokumentu FinTech Roadmap, moderuje FinTech podcasty, a působil na konferencích WealthTech 2021 a Finanční konference 2021. Na CryptoNight 2021 bude moderátorem. Jeho oblíbená oblast FinTechu jsou kryptoměny.
Ondřej studuje magisterská studia na Podnikatelské fakultě VUT a mimo CTIT pracuje také ve společnosti CCF RESEARCH, a. s. jako front-end developer.
Jiří Kobelka
Jiří je zakladatelem a výkonným ředitelem společnosti Tatum, která poskytuje platformu pro rychlý vývoj aplikací postavených na technologii blockchain, to vše prostřednictvím jednoho API.
Jiří působí také jako poradce ve FinTech4Good, kde pomáhá propojit inovátory s globální sítí v Severní Americe, Asii, Evropě, Africe a Latinské Americe. Inovativním společnostem pomáhá vstoupit na zahraniční trhy a získat mentoring od globálních lídrů v oblasti finančních technologií.
David Rakušan
David je v Rockaway Blockchain Fund zodpovědný za portfolio management. Získal zkušenosti jako investiční analytik v RSJ Investments (€500M AUM), kde zajišťoval analýzy přímých investičních příležitostí a nepřímé fund of funds investice ve VC sektoru. David získal osvědčení CFA charter and a Master’s Degree na University of Birmingham.
Vojtěch Belling
doc. JUDr. PhDr. Vojtěch Belling, Ph.D. je ředitelem sekce regulace a mezinárodní spolupráce v České Národní Bance. Mimo jiné se zabývá i monitoringem vývoje v oblasti inovací na finančním trhu, včetně kryptoaktiv a technologie distribuovaných databází. Je také členem management boardu v European Securities and Markets Authority.
Vojtěch studoval na Univerzitě v Karlově mnohá studia a získal i doktorát z politologie. Politologii studoval i na Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg.
Lukáš Kovanda
Lukáš Kovanda, Ph.D., je český ekonom a autor ekonomické literatury. Působí jako hlavní ekonom Trinity Bank. Je členem Národní ekonomické rady vlády, která se nyní zaměřuje zejména na boj s ekonomickými důsledky šíření onemocnění COVID-19. Je činný také jako socioekonomický analytik při Organizaci spojených národů (OSN). Analyzuje a komentuje makroekonomická témata, investice i nové fenomény typu sdílené ekonomiky, kryptoměn či fintechu. Sleduje vývoj (geo)politické a ekonomické situace ve světě a v České republice.
Dominik Stroukal
Mgr. Ing. Dominik Stroukal, Ph.D. je český ekonom a přední expert na kryptoměny. Vystudoval Národohospodářskou fakultu VŠE v Praze a Fakultu sociálních věd UK, kde se věnoval sociologii médií. Je bývalým ředitelem Liberálního institutu a bývalým prezidentem Ludwig von Mises Institut v ČR a na Slovensku. Jedním z jeho největších zájmů jsou kryptoměny, je spoluautorem nejprodávanější knihy v ČR právě na toto téma. Dále Dominik působí jako hlavní ekonom platební Instituce Roger, inovativní FinTech společnosti, která se zabývá zkracováním splatnosti faktur.
Na konferenci se na něj můžete těšit jako účastníka panelové diskuze.
Lumír Schejbal
JUDr. Lumír Schejbal je zakládající partner advokátní kanceláře SCHEJBAL & PARTNERS, která se specializuje na právo cenných papírů a finančních trhů, tedy služby jako je založení a licence investičních fondů, platebních institucí, obchodníků s cennými papíry, řešení opatření proti praní špinavých peněz (AML), emise a prospekty korporátních dluhopisů a mnoho dalšího. Mimo jiné mají zkušenosti s přípravou ICO, smluvních dokumentací na kryptoaktiva, regulacemi kryptoměnových burz a licencováním subjektů operujícími s kryptoaktivy.
Lumír absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Po ukončení studií na právnické fakultě pracoval na pozici právníka a compliance officera u obchodníků s cennými papíry ATLANTIK finanční trhy, a.s. a CYRRUS, a.s. V roce 2007 založil vlastní advokátní kancelář. Je členem etického výboru Asociace pro kapitálový trh. Působí jako externí vyučující na Právnické fakultě MU.
A další…
Welcome drinky
- Bull run (sladkokyselý – osvěžující) – Znáte ten pocit, když na trh pronikne býčí nálada a vaše portfolio roste každým dnem? Přesně tak sladký pocit spokojenosti a napětí vám navodí tento drink. (gin – zelený čaj – lemongrass – limeta)
- Bear market (hořký – aperitivní) – Občas přijdou i těžké chvíle a je třeba si vypít hořký kalich až do dna. Na dnu však ale vaše milované krypto rozhodně neprodávejte a vychutnejte si raději tento drink. (whisky – campari infuzované vlašskými ořechy – sladký vermut)
- HODL (lehký – ovocný) – Všichni víme, že kdo si počká, ten se dočká a někdy je prostě lepší zůstat v klidu a nic neřešit. K tomu by se však hodil nějaký drink, že ano? Tento vás hodí do pohody. (vodka – liči – limeta – soda)
- NAT neboli Non Alcoholic token (sladký, ovocný) – Jste unikátní a jedineční? Máte rádi umění? V tom případě ochutnejte tento letní nealko ovocný nápoj, který vaše chuťové pohárky jistě ocení. (jahoda – jablko – lemongrass – limeta)
Konkrétní drink si prosím vyberte při registraci. Nárok na drink v ceně vstupenky je pouze při registraci do 22. 8. 2021
Máte otázky?
Neváhejte nás kontaktovat!
Ondřej Mikulčík
ondrej.mikulcik@ctit.cz
+420 777 457 492
Partneři konference